Prekių katalogas

Samsung Galaxy Xcover 4 ekrano apsauginai stiklai ir plėvelės

 • Apsaugokite savo Samsung Galaxy Xcover 4 ekraną nuo pažeidimų

  Kiekvienas įsigijęs naują įrenginį Samsung Galaxy Xcover 4 stengiasi jį saugoti, kad atrodytų kuo ilgiau kaip naujas ir būtų išvengta brangių taisymų. O pats pigiausias ir paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo tokių didelių išlaidų – įsigyti grūdintą ekrano stikliuką ar apsauginę ekrano plėvelę.     

  Prekių nėra.
 • Samsung Galaxy Xcover 4 telefonų stiklų rūšys

  Grūdinti apsauginiai ekrano stiklai gali dengti iki išlenkimo arba pilnai visą Samsung Galaxy Xcover 4 ekraną. Stikliukai iki išlenkimo yra plonesni, dengiantys ne visiškai visą ekraną ir pigesni. Labai dažnas klientų pasirinkimas, todėl, kad tokie stikliukai suderinami su bet kokiu dėklu. Smūgio, spaudimo ar kritimo metu stiklas sugeria viską, pats sudūžta, o originalus Samsung Galaxy Xcover 4 ekrano stiklas lieka visiškai nepažeistas.

  Pilnai Samsung Galaxy Xcover 4 ekraną dengiantys stiklai, dažniausiai juodais kraštais, dengia visą ekraną ir taip užtikrina dar geresnę ir patikimesnę apsaugą. Šie stiklai šiek tiek storesni, tačiau sugerdami smūgį dūžta ne taip greit, kaip iki išlenkimo stiklai. Bet apsaugos principas tas pats – apsaugo sugerdamas smūgį ir taip palikdamas originalų ekraną nepažeistą.

  Nejuntama Samsung Galaxy Xcover 4 ekrano apsauga

  Apsauginės plėvelės ir kiti lankstūs stiklai patinka tiems klientams, kurie nori nejuntamos Samsung Galaxy Xcover 4 ekrano apsaugos. Plėvelės būna ypač plonytės ir jas užsiklijavus atrodo, kad ant ekrano praktiškai nieko nėra. Silikoninės plėvelės smulkius įbrėžimus geba išsilyginti pačios.