Prekių katalogas

Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro apsauginiai stiklai ir plėvelės

 • Apsaugokite savo Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro ekraną nuo pažeidimų

  Kiekvienas įsigijęs naują įrenginį Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro stengiasi jį saugoti, kad atrodytų kuo ilgiau kaip naujas ir būtų išvengta brangių taisymų. O pats pigiausias ir paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo tokių didelių išlaidų – įsigyti grūdintą ekrano stikliuką ar apsauginę ekrano plėvelę.

  Prekių nėra.
 • Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro telefonų stiklų rūšys

  Grūdinti apsauginiai ekrano stiklai gali dengti iki išlenkimo arba pilnai visą Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro ekraną. Stikliukai iki išlenkimo yra plonesni, dengiantys ne visiškai visą ekraną ir pigesni. Labai dažnas klientų pasirinkimas, todėl, kad tokie stikliukai suderinami su bet kokiu dėklu. Smūgio, spaudimo ar kritimo metu stiklas sugeria viską, pats sudūžta, o originalus Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro ekrano stiklas lieka visiškai nepažeistas.

  Pilnai Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro ekraną dengiantys stiklai, dažniausiai juodais kraštais, dengia visą ekraną ir taip užtikrina dar geresnę ir patikimesnę apsaugą. Šie stiklai šiek tiek storesni, tačiau sugerdami smūgį dūžta ne taip greit, kaip iki išlenkimo stiklai. Bet apsaugos principas tas pats – apsaugo sugerdamas smūgį ir taip palikdamas originalų ekraną nepažeistą.

  Nejuntama Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro ekrano apsauga

  Apsauginės plėvelės ir kiti lankstūs stiklai patinka tiems klientams, kurie nori nejuntamos Xiaomi redmi note 5/ note 5 pro ekrano apsaugos. Plėvelės būna ypač plonytės ir jas užsiklijavus atrodo, kad ant ekrano praktiškai nieko nėra. Silikoninės plėvelės smulkius įbrėžimus geba išsilyginti pačios.