Prekių katalogas

Samsung Galaxy S8+ dėklai ir ekrano apsauga

  • Apsaugokite Samsung Galaxy S8 Plus stilingai ir kokybiškai

     

    Mūsų pati didžiausia rekomendacija mylimiems klientams – nieko nelaukite ir įsigiję išmanųjį įrenginį Samsung Galaxy S8 Plus, būtinai įsigykite jums patinkančias apsaugines priemones – dėkliuką ir stikliuką. Tokiu atveju savo įrenginį galite išlaikyti ir keletą metų išoriškai kaip naują.

  • Samsung išmaniųjų gamintojas su kiekviena išleista nauja telefonų karta užtikrina, kad tiek ekranas, tiek korpusas dar geresnis, dar tvirtesnis ir atsparesnis dūžiams bei kitiems pažeidimams. Bet visi puikiai žinome, kad kartais užtenka to vieno lemtingo smūgio ant akmenuoto ar kitaip nelygaus paviršiaus ir brangaus išmaniojo ekranas lieka nusėtas smulkiu įtrūkimų voratinkliu – o tai reiškia ir vėl dideles išlaidas.

    Telefonui Samsung Galaxy S8 Plus rinkitės dėklą nugarėlę arba atverčiamą dėklą. Nugarėlių turime įvairiausių – spalvotų, praktiškų, su dirželiais, vieta kortelei, magnetuku, žiedeliu ar susilankstančiu magnetiniu stoveliu. Tokius dėklus geriausia derinti su apsauginiu ekrano stikliuku, kad užtikrintumėte viso įrenginio apsaugą. O atverčiami dėklai apsaugo visą korpusą vienu metu ir turi daugiau vietos kortelėms.