Prekių katalogas

Iphone 6 plus/6s plus telefonų dėklai ir ekrano apsaugos

  • iPhone 6 Plus/ Iphone 6s Plus išmanųjį apsaugantys dėklai ir stiklai

     

    Geriausiai jūsų išmanųjį iPhone 6 Plus/ Iphone 6s Plus apsaugosiantis derinys – dėkliukas ir stikliukas. Visapusė apsauga užtikrins, kad kritimo smūgis būtų sugertas ir įrenginys išliktų visai nepažeistas arba vos pastebimai vietoj to, kad tektų keisti originalų stiklą ar korpusą.

  • Bet džiaugiamės, kad užsukote į tinkamą vietą, kurioje galite išsirinkti išmaniojo iPhone 6 Plus/ Iphone 6s Plus apsaugines priemones už itin prieinamą kainą. O geriausia tai, kad galime pasiūlyti dėklų, kurie itin praktiški, atrodo stilingai ir spalvų gama itin plati!

    Rinkitės iš populiariausių nugarėlių – Card, Ring, Rope, Wozinsky Color ar kickstand dėkliukai. Dėklai, kurie turi vietą kortelei, ar magnetuką ir žieduką, magnetinę atramą ar visą dirželį. Spalvos itin sodrios, tinkančios visais metų laikais. Derinkite su stikliuku iki išlenkimo arba pilnai dengiančiu juodais / baltais kraštais.

    Taip pat siūlome ir atverčiamų dėklų tinkamų iPhone 6 Plus/ Iphone 6s Plus, kurie suteikia visapusę apsaugą, turi kelias vietas kortelėms ir kai kurie turi magnetinį užsegimą, kad užvertas dėklas krepšyje ar kuprinėje laikytųsi stabiliai.