Prekių katalogas

Įvairiems telefonų modeliams pritaikyti dėklai

 • Išsirinkite savo telefono gamintoją ir spauskite ant pavadinimo logotipo

            

            

  Puikiai žinome, kad nusipirkę naują išmanųjį telefoną, visi tikisi ir nori, jog jis tarnautų kuo ilgiau ir sklandžiau. Aišku, tai priklauso nuo gamintojo ir gaminio kokybės, tačiau ir mes patys galime labai paprastu būtų prisidėti prie įrenginio korpuso apsaugojimo – apvilkę jį stilingu dėklu. O jų itin įvairių gausu mūsų elektroninėje parduotuvėje, todėl garantuojame, kad išsirinkti pavyks kiekvienam be išimčių.


  Išmaniųjų telefonų dėklų būna įvairiausių – itin plonų silikoninių, TPU sutvirtintais kampais ar šonais, plastikinių, su stikline nugarėle ir net odinių. Taip pat ir atverčiamų dėklų, pagamintų iš EKO ar PU odos, medžiaginio pluošto, PC plastiko, švelnių, tekstūruotų, turinčių išmanų priekinį dangtelį ir itin tvirtų.


  Dėklai nugarėlės apsaugo įrenginio korpuso galinę nugarėlę, itin lengvai pažeidžiamus kampus bei šonus nuo susibraižymo ir dažnu atveju nukritus ant žemės apsaugo nuo dužimo. Kai kurie dėklai suteikia papildomą apsaugą nuo dulkių ir nešvarumų kaupimosi, uždengdami telefono šoninius mygtukus. O smagiausia tai, kad jau seniai telefonų dėklai ne tik apsauginė priemonė, bet ir stilinga detalė! Todėl čia rasite įvairiausių sodrių, ryškių ar kaip tik žemiškų ir prigesintų spalvų, įvairiausių raštų ir net gerai žinomų gamintojų originalių dėklų, tokių kaip Karl Lagerfeld, Guess, Spigen ir pan.


  Atverčiamų dėklų pranašumas, kad dengia ir apsaugo visą telefono korpusą – tiek nugarėlę, tiek ekraną. Telefonas įsistato į silikoninį ar TPU rėmelį ir tvirtai laikosi. Dangtelis padengtas švelnia medžiaga, kuri nebraižo ir saugo telefono ekraną. Su tokiu dėklu įrenginį nebaisu laikyti krepšyje ar kišenėje tarp kitų daiktų, o ir kritimo metu telefonas apsaugotas nuo sąlyčio su paviršiais iš visų pusių. Atverčiamų dėklų čia rasite taip pat įvairių – spalvotų, klasikinių, žaismingų ir itin kokybiškų gamintojų, tokių kaip Dux Duxis, Araree.

  Jums telieka išsirinkti!