Prekių katalogas

Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) telefonų ekrano apsauginiai stiklai ir plėvelės

 • Apsaugokite savo Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) ekraną nuo pažeidimų

  Kiekvienas įsigijęs naują įrenginį Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) stengiasi jį saugoti, kad atrodytų kuo ilgiau kaip naujas ir būtų išvengta brangių taisymų. O pats pigiausias ir paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo tokių didelių išlaidų – įsigyti grūdintą ekrano stikliuką ar apsauginę ekrano plėvelę.

  Prekių nėra.
 • Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) telefonų stiklų rūšys

  Grūdinti apsauginiai ekrano stiklai gali dengti iki išlenkimo arba pilnai visą Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) ekraną. Stikliukai iki išlenkimo yra plonesni, dengiantys ne visiškai visą ekraną ir pigesni. Labai dažnas klientų pasirinkimas, todėl, kad tokie stikliukai suderinami su bet kokiu dėklu. Smūgio, spaudimo ar kritimo metu stiklas sugeria viską, pats sudūžta, o originalus Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) ekrano stiklas lieka visiškai nepažeistas.

  Pilnai Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) ekraną dengiantys stiklai, dažniausiai juodais kraštais, dengia visą ekraną ir taip užtikrina dar geresnę ir patikimesnę apsaugą. Šie stiklai šiek tiek storesni, tačiau sugerdami smūgį dūžta ne taip greit, kaip iki išlenkimo stiklai. Bet apsaugos principas tas pats – apsaugo sugerdamas smūgį ir taip palikdamas originalų ekraną nepažeistą.

  Nejuntama Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) ekrano apsauga

  Apsauginės plėvelės ir kiti lankstūs stiklai patinka tiems klientams, kurie nori nejuntamos Xiaomi MI 5X (Mi 5X, Mi A1) ekrano apsaugos. Plėvelės būna ypač plonytės ir jas užsiklijavus atrodo, kad ant ekrano praktiškai nieko nėra. Silikoninės plėvelės smulkius įbrėžimus geba išsilyginti pačios.